Search Results

Check in
Check out
Počet hostí
Izba č.1
5/5

Izba číslo 1 sa nachádza na prízemí jednoposchodovej budovy s výhľadom do palmovej záhrady. Izba má samostatnú terasu a kúpeľňu. Vzdialená je 20m od bazéna a reštaurácie, 35m od pláže ktorá je priamo prepojená s areálom hotela. V izbe je jedna manželská posteľ a jedno jednolôžko, s možnosťou ďalšej prístelky pre jedno dieťa. K dispozícií je na požiadanie aj detská postieľka.

Rozloha: 25m²
Posteľ: manželská dvojposteľ
Počet osôb: 3+1
Izba č.2
5/5

Izba čislo 2 sa nachádza na prvom poschodí jednoposchodovej budovy s výhľadom do korún prekrásnych paliem v záhrade. Izba má samostatnú terasu a kúpeľňu. Vzdialená je 20m od bazéna a reštaurácie, 35m od pláže ktorá je priamo prepojená s areálom hotela.

Rozloha: 25m²
Posteľ: manželská dvojposteľ, jedlolôžko
Počet osôb: 3+1
Izba č.3
5/5

Izba číslo 3 sa nachádza na prízemí jednoposchodovej budovy s výhľadom do palmovej záhrady. Izba má samostatnú terasu a kúpeľňu. Vzdialená je 10m od bazéna a reštaurácie, 25m od pláže ktorá je priamo prepojená s areálom hotela. V izbe je jedna manželská posteľ a jedno jednolôžko, s možnosťou ďalšej prístelky pre jedno dieťa. K dispozícií je na požiadanie aj detská postieľka.

Rozloha: 25m²
Posteľ: manželská dvojposteľ, pristelka pre dieťa do 8 rokov
Počet osôb: 3+1
Izba č. 4
5/5

Izba čislo 4 sa nachádza na prvom poschodí jednoposchodovej budovy s výhľadom do korún prekrásnych paliem v záhrade. Izba má samostatnú terasu a kúpeľňu. Vzdialená je 10m od bazéna a reštaurácie, 25m od pláže ktorá je priamo prepojená s areálom hotela.

Rozloha: 25m²
Posteľ: manželská dvojposteľ, jedlolôžko
Počet osôb: 3
Izba č.5
5/5

Izba čislo 5 sa nachádza na prvom poschodí jednoposchodovej hlavnej budovy s výhľadom do korún prekrásnych paliem v záhrade. Izba má samostatnú priestranú terasu a kúpeľňu. Vzdialená je 5m od bazéna a reštaurácie, 20m od pláže ktorá je priamo prepojená s areálom hotela.

Rozloha: 25m²
Posteľ: manželská dvojposteľ, pristeľka pre dieťa
Počet osôb: 2
Translate »